ALUTECH stumdomos aliuminio profilių sistemos – tai šiuolaikiškas ir patogus balkonų stiklinimo būdas, išsiskiriantis puikia kokybe ir reikalaujantis minimalios priežiūros:
Profiliai dažyti milteliniu būdu arba anoduoti, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės;
Sistema pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas tinkamai temperatūrai išlaikyti;
Konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą tam, kad būtų išvengiama langų rasojimo
Ši sistema būna stumdomoji su galimybe kampinę dalį paversti varstoma (vietoje stacionarios);
Esant poreikiui yra galimybė naudoti grūdintą arba tonuotą stiklą, primontuoti tinklelį nuo uodų bei pasirinkti balkono spalvą iš standartinės RAL paletės.
Sistemos ypatumai:
Sistema sandari, lengva, saugi, kadangi turi užrakinimo galimybę.
Galima stiklinti bet kokios konfigūracijos balkoną.
Sistemos langai laisvai juda dviem kryptimis.
Gaminamos 3-jų ir 2-jų bėgelių stumdomos sistemos.
Valant nebūtina lipti aukštai, galima judančias dalis iškelti ir po nuvalymo vėl jas įstatyti į rėmą, kas sumažina traumų tikimybę.
Kad kondensatas netekėtų į balkono vidų yra papildomas kondensato surinkimo griovelis, kur suteka vanduo ir per drenažą pašalinamas į lauką.
Jeigu užsakovui patinka erdvės įspūdis, o reikia tvirto, patikimo rėminio balkono įstiklinimo, galima pasiūlyti ir tokį variantą: vietoje apatinės aklinos dalies pagaminti ir sumontuoti stacionarią aliuminio stiklo konstrukcią. Saugumo sumetimais naudojamas grūdintas stiklas arba tripleksas. Tokiu atveju gauname šiuolaikišką dizaino požiūriu ir kartu tvirtą rėminę stiklinimo konstrukciją nuo grindų iki lubų.