Tinklelis – durys – geriausias sprendimas norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelio durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje arba prie pagrindinių durų rėmo.

Tinklelių durims išskirtinumai:
Efektyviai saugo nuo vabzdžių, medžių ir kitų augalų lapų patekimo į namus;
Tinka visų tipų lauko ar balkono durims; rėmelį galima lengvai nuimti, o prireikus vėl uždėti;
Naudojami itin tvirti ir patvarūs tinkleliai;
Standartinės spalvos – balta ir ruda (klientui pageidaujant, galima nudažyti milteliniu būdu pagal pasirinktą spalvą iš RAL spalvų katalogo);
Klientui pageidaujant montuojamas skydelis ar landa gyvūnams;
Galima rinktis tinklelio audinį: įprastą – pilkos spalvos, antialerginį, „Zebra”, „Nematomą tinklelį” arba aliuminį tinklelį:
Antialerginis tinklelis – tankesnis ir specialiai pritaikytas alergiškiems žmonėms, kai patalpos gali būti vėdinamos nesibaiminant alergijų. Skirtas, kai reikalinga apsauga ne tik nuo vabzdžių, bet ir žiedadulkių, sukeliančių alergijas vasaros metu.
„Nematomas tinklelis” – pagamintas šis anglies pluošto, žvelgiant iš vidaus į lauką, yra maksimaliai perregimas, unikali jo savybė – beveik nematomas. Puikiai apsaugo nuo vabzdžių ir visiškai neužtamsina patalpos, praleidžia daugiau saulės spindulių bei oro.
„Zebra” – tinklelio audinys yra pilkos spalvos su baltomis juostomis. Skirtas, kai reikia paryškinti apsaugą nuo vabzdžių.
Aliuminis tinklelis – lankstus, atsparus plyšimui. Neatsparus deformacijai esant stipriems smūgiams.